Lucie Pánková

SLUŽBY

Mojí náplní je navrhování interiérů bytů, domů, ale i hotelů, kanceláří a firem.  

OSOBNÍ KONZULTACE

Při osobní konzultaci probereme Vaše potřeby, požadavky a nápady pro budoucí vzhled prostorů. Řekneme si možnosti rozvržení interiéru který by Vám vyhovoval. Zaměříme prostory.

ONLINE KONZULTACE

V dnešní době čím dál více využívaná služba. Spojíme se spolu pouze telefonicky nebo prostřednictvím emailu. Veškeré podklady k návrhům si předáme "na dálku". Tato služba je zdarma a navazuje na zpracování 3D návrhů.

ZPRACOVÁNÍ 3D NÁVRHŮ

Následně už je práce na mě. A to vžít se do daného prostoru, do Vás. Snažím se udělat maximum pro to, aby navržený interiér byl pro zákazníka opravdu to pravé.  Připravím pro Vás 3D návrhy které společně projdeme, upravíme.

SOUPIS PRVKŮ

K návrhům přikládám soupis použitých materiálů a seznamem prvků. Včetně odkazů kde vše můžete zakoupit. Co se týče výroby nábytku na zakázku - jsem spojena s firmou Pánek INTERIER www.panekinterier.cz za které se mohu zaručit. Pro Vás však mé návrhy nejsou nijak zavazující a je jen na Vás jakého dodavatele si sami zvolíte.

REALIZACE

Při zájmu mohu zajistit zaslání cenových nabídek, popřípadě pomohu s realizací. 

REFERENCE

Budu ráda, když mi po realizaci sdělíte Vaši spokojenost/nespokojenost. Mým cílem je Vaše maximální spokojenost. Proto i negativní hodnocení je hodnocení na kterém mi záleží, abychom své služby co nejvíce zdokonalila. Budu vděčna za jakékoliv připomínky/nápady.